Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Zakończył się PRZEGLĄD MAŁYCH FORM TEATRALNYCH I PIOSENKI O ŚWIĘTYM JÓZEFIE.
Przegląd został ogłoszony w lutym przez Przełożoną Prowincji Wrocławskiej Zgromadzenia Sióstr Św. Józefa i został zorganizowany we współpracy z Fundacją Niebolandia.

W przeglądzie wzięli udział wychowankowie placówek prowadzonych przez Prowincję Wrocławską Zgromadzenia Sióstr św. Józefa:

1. Przedszkole we Wrocławiu
2. Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy w Wierzbicach
3. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Polanicy Zdrój
4. Specjalny Ośrodek Wychowawczy w Częstochowie
5. Zespół Niepublicznych Placówek Oświatowych w Częstochowie
6. Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie

W związku z tym, że tegoroczny przegląd odbywał się w przestrzeni medialnej, każda placówka miała za zadanie przesłać przygotowany materiał w formie filmiku do 1 maja. Następnie całość przeglądu można było oglądać na stronie Fundacji NIEBOLANDIA oraz kanale You Tube. Wszyscy występujący zostali  odpowiednio nagrodzeni: otrzymują dyplom za udział w przeglądzie oraz nagrodę rzeczową. Dodatkowo od 10 do 16 maja zostało uruchomione głosowanie na wyróżnienie publiczności.

W sumie oddano 5806 głosów. Z tego najwięcej - 1789 zdobył Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy w Wierzbicach. Zatem nagrodę publiczności - wyróżnienie otrzymuje placówka w Wierzbicach – GRATULUJEMY dzieciom oraz nauczycielom i tym, którzy przyczynili się do powstania tego pięknego dzieła. Kanał na You Tube w tym czasie został wyświetlony 6624 razy, tu również najwięcej razy, bo aż 2679 wyświetleń miała placówka w Wierzbicach.

Zwycięski film                          

 Więcej na temat "Przeglądu..." 

Serdeczne podziękowania dla tych, którzy pomogli w ufundowaniu  nagród. Dziękujemy za nagrody rzeczowe oraz wszystkie wpłaty na konto z przeznaczeniem na ten cel.

Dziękujemy, że byliście z nami!!!